KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14222060

nr 1422 2060

Elsa Mellais, "Yttersta tvärgränd 5". Signerad. Olja på duk, 27x35, yttermått inklusive ram: 43x51 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 27 september 2021
kl 18:07:10

  • Tema
  • 27 sep

Stockholm

Läs mer om Stockholm