KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14222060
nr 1422 2060
Elsa Mellais, "Yttersta tvärgränd 5". Signerad. Olja på duk, 27x35, yttermått inklusive ram: 43x51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 27 september 2021
kl 18:07:10
100 kr
250 kr
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
27 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm